Մարտի 21-ին Առևտրի հարցերով ԵՄ հանձնակատար Սեսիլիա Մալստրոմը կայցելի Վրաստան: Նա հանդիպումներ կունենա Վրաստանի նախագահ Գեորգի Մարգվելաշվիլիի, վարչապետ Գեորգի Կվիրիկաշվիլիի, փոխվարչապետ Դմիտրի Կումսիշվիլիի, ԱԳ նախարար Միխեիլ Ջանելիձեի, ինչպես նաև ԵՄ-Վրաստան բիզնես խորհրդի, ուսանողների և քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչների հետ:
Մարտի 23-ին Բրյուսելում կգումարվի Արևելյան գործընկերության խորհրդարանական վեհաժողովի՝ Եվրոնեսթի նիստը: Ելույթով հանդես կգա նաև Եվրոպական հարևանության քաղաքականության և ԵՄ ընդլայնման բանակցությունների հարցերով հաձնակատար Յոհաննես Հանը:

European commissioner for Trade Cecilia Malmström will visit Georgia on March 21. She will hold a series of meetings with the President of Georgia Giorgi Margvelashvili, the Prime Minister Giorgi Kvirikashvili and the Minister of Economy and Sustainable Development, Vice Prime Minister Dimitry Kumsishvili, the Minister of Foreign Affairs Mikheil Janelidze, members of the European Union Georgia Business Council (EUGBC), students and members of Civil Society.
The Parliamentary Assembly of the Eastern Partnership Euronest will meet on March 23 in Brussels. The EU Commissioner Johannes Hahn will address the meeting.